Dodací podmínky

Lhůta dodání:

Zboží obvykle dodáváme do dvou až tří pracovních dnů od přijetí objednávky, při platbě předem se tato lhůta počítá ode dne přijetí platby. V případě delší dodací lhůty budete co nejdříve informování o očekávaném termínu dodání.

Přeprava zboží:

Rámy formátu 40x50 cm a větší v provedení se sklem obvykle nezasíláme běžným balíkem z důvodu křehkosti a vysokého rizika poškození zásilky. Vhodnou a doporučenou variantou je zvolení zasklení plexisklem. V případě většího počtu rámů je možné domluvit paletovou dopravu, kde lze zaslat rámy se sklem i u velkých formátů.

Navýšená cena dopravného u malých objednávek:

Z důvodu vysokých nároků na kvalitu balení našeho sortimentu účtujeme u menších objednávek do hodnoty 1000 Kč,- poplatek 30,- Kč. Tento příplatek je již zahrnut ve vypočteném dopravném, které se zobrazuje v nákupním košíku. Na oplátku poskytujeme kvalitní balení do silného kartonu s vystýlkou z polystyrénových desek po obvodu a v mnohých případech ještě zpevňující MDF deskou.

Varianty a ceny dopravy:

DPD PickUp

Cena balíku do 20 kg činí 90 Kč (120 Kč u malé objednávky), příplatek za platbu dobírkou 30 KčOsobní odběr je možný v síti výdejních míst DPD, které si zvolíte v průběhu objednávky.

 

DPD Private

Cena balíku do 30 kg činí 120 Kč (150 Kč u malé objednávky), příplatek za platbu dobírkou 30 Kč

DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ji následující den.

V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce, přístupové údaje do aplikace DPD Kurýr a v den doručení vám upřesní interval pro doručení na 1 hodinu.

V aplikaci DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz můžete sledovat zásilkuzměnit adresu nebo termín doručenízvolit osobní odběr v DPD ParcelShopu, ve větších městech si vybrat čas doručení dopoledne/odpoledne/večer, poslat kurýrovi zprávu. Komunikovat můžete také přes Zákaznickou linku (info@dpd.cz, 841 700 700).

Doběrečné můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Česká pošta - Balík do Balíkovny

Cena balíku do 20 kg činí 120 Kč, příplatek za platbu dobírkou 40 Kč.

Česká pošta - Balík do ruky

Cena balíku do 30 kg činí 170 Kč, příplatek za platbu dobírkou 40 Kč.

Česká pošta - Balík na poštu

Cena balíku do 30 kg činí 150 Kč, příplatek za platbu dobírkou 40 Kč.

 

Osobní odběr

Objednané zboží je možné si vyzvednout osobně v sídle společnosti na adrese Hrnčířská 1080, 357 35 Chodov u Karlových varů. Před vyzvednutím objednávky je potřeba počkat na potvrzení, že zboží je připraveno k výdeji.

Doprava na Slovensko

Dodání na Slovensko je možné po individuální dohodě.